راه های ارگاسم همزمان مرد و زن

کیفیت رابطه جنسی تاثیر بسزایی بر همه جوانب زندگی همسران می‌گذارد. رضایت زن و مرد از رابطه جنسی بسیار اهمیت داشته و در خلق‌‌وخوی آنها نقش دارد. ارضا شدن همزمان زن و مرد اعتمادبه‌نفس و رضایت همسران را از زندگی زناشویی را ارتقا می‌دهد و از عوامل مهم در سلامت روانی آنها است. امروزه با گسترش مطالعات روان‌شناسی، راه‌های متنوعی برای ارگاسم همزمان زوجین وجود دارد و می‌توان با صرف کمی وقت، به آن دست یافت. در ادامه درباره راه‌های ارضا همزمان همسران توضیح می‌دهیم.

آیا تفاوت طبیعت بدن آقایان و بانوان در ارگاسم همزمان اختلال ایجاد می‌کند؟

نه‌تنها طبیعت زنان و مردان، بلکه طبیعت بدن هر فرد با فرد دیگر متفاوت است، به همین دلیل تصور می‌شود ارضا شدن همزمان زن و مرد غیرممکن باشد‌. بانوان به ۱۰ الی ۲۰ دقیقه و آقایان به ۷ الی ۱۴ دقیقه زمان برای رسیدن به ارگاسم نیاز دارند. ارگاسم‌شدن، تاثیر یکسانی برروی مغز بانوان و آقایان دارد. با توجه به این توضیحات، زن و مرد با داشتن رابطه حدود ۷ الی ۱۰ دقیقه، به‌طور همزمان ارضا خواهند شد. با ارضا شدن همزمان زن و مرد، اکسی‌توسین در مغز آنها آزاد می‌شود که از نظر عاطفی و روانی، زوجین را به یکدیگر نزدیک‌تر می‌کند و این امر در خلق­وخوی آنها و رضایت از زندگی زناشویی و نقش مهمی دارد.

عوامل موثر در ارضا شدن همزمان زن و مرد

همسران با شناخت رفتارها و کارهایی که باعث تحریک و لذت‌شان می‌شود، به‌مرور می‌توانند ‌به ارگاسم همزمان برسند‌. رابطه دهانی یکی از راه‌هایی است که برخی به آن علاقه دارند و در برخی افراد می‌تواند باعث ارضا همزمان شود. رابطه دهانی گاهی امکان دارد باعث ارضا زودتر یکی از زوج‌ها شود یا مورد علاقه یکی از آنها نباشد. موثرترین و بهترین عوامل و راه‌ها برای ارضا شدن همزمان زوجین عبارت‌اند از:
  • توجه و تمرکز کافی: زمانی رابطه جنسی داشته باشید که درگیری ذهنی ندارید و آشفته و خسته نیستید‌. عدم تمرکز و خستگی هنگام رابطه، نارضایتی و ناراحتی طرف مقابل را به‌دنبال خواهد داشت.
  • اختصاص‌دادن زمان مناسب برای معاشقه: ارتباط چشمی، نوازش بوسیدن، حرف‌های محبت‌آمیز و جنسی و کارهایی مانند این، در تحریک و آماده‌سازی بانوان اهمیت زیادی دارد، به همین دلیل باید زمان کافی به آن اختصاص دهید‌.
معاشقه کافی پیش از دخول در ارگاسم همزمان و رضایت از رابطه جنسی و عاطفی تاثیر بسیار زیادی دارد.
  • موقعیت و مکان مناسب: رابطه جنسی باید در زمانی باشد که هر 2 طرف از نظر ذهنی و جسمی آمادگی دارند و در مکانی باشد که هر 2 نفر در آن راحت هستند و برای آنها جذابیت دارد‌.
  • پوزیشن مناسب: حالتی که برای سکس انتخاب می‌کنید باید برای هر دوی شما جذاب بوده و در آن احساس راحتی داشته باشید. پوزیشن مناسب در ارضا همزمان و افزایش لذت تاثیر چشمگیری دارد‌.
  • ایجاد تنوع در رابطه جنسی: یکنواختی در مکان سکس، عدم تنوع در پوشش و حرکات تحریک‌کننده، رابطه را تکراری و دل‌زننده می‌کند. نبود تنوع در رابطه، عدم ارگاسم و بی‌علاقگی زوج‌ها را به‌دنبال خواهد داشت.
برای ایجاد هیجان در رابطه، می‌توانید کارهای شیطنت‌آمیز تحریک‌کننده و خلاقانه انجام دهید، برای مثال، از کاندوم خاردار و اسپری تاخیری استفاده کنید یا مکان رابطه جنسی را تغییر دهید.
  • مراجعه به سکس‌تراپیست: با مراجعه به سکس‌تراپیست، مشکلات زوجین در رابطه جنسی مانند عدم ارگاسم و موارد دیگر درمان می‌شود. در برخی مواقع، عدم ارضا افراد دلیل پنهانی دارد که توسط سکس‌تراپیست شناسایی شده و برطرف خواهد شد.
ارگاسم و ارضای همزمان زوجین در رابطه سکس

راه‌های ایجاد تنوع در رابطه و ارضا همزمان

راه‌های زیادی برای جذاب‌کردن سکس و افزایش لذت از آن وجود دارد‌. امروزه محصولات جنسی متنوعی وجود دارد که استفاده از آنها منجر به ارضا شدن همزمان زن و مرد شده و لذت فوق‌العاده‌ای را به ارمغان می­آورد. کاندوم خاردار قابل شستشو ژله ای یکی از این محصولات است که به‌دلیل کیفیت عالی، خارهای درشت و ضخامت مناسب، باعث تحریک نقطه جی بانوان و به ارگاسم‌رسیدن آنها می‌شود. این کاندوم سیلیکونی ۴۰ گرمی را می‌توان دفعات زیادی شست و استفاده کرد، بدون آنکه کیفیت آن کاهش پیدا کند. فروشگاه بابا لک‌ لک انواع کاندوم خاردار، تاخیری، سیلیکونی، عروسکی، میوه‌ای، فضایی، نازک و ساده را به‌فروش می‌‌رساند. تنوع بالای این محصولات باعث‌شده برخی یا تمام آنها برای زوج‌ها جذاب بوده و با آن احساس راحتی داشته باشند. درصورتی‌که برخی از این محصولات برای شما لذت‌بخش نیستند و با آن احساس راحتی نداشتید، می‌توانید نوع یا محصول دیگری را امتحان کنید‌. آقایان و بانوان می‌توانند از محصولات دیگر فروشگاه بابا لک لک مانند اسپری تاخیری، ژل تاخیری، کرم و ژل آمیزشی، روغن‌های ماساژ و ژل‌های روان‌کننده نیز که در لذت‌‌بردن و ارگاسم بانوان بسیار موثر هستند، استفاده کنند. اصلاح موهای زائد، پوشیدن لباس‌های سکسی مانند انواع کاستوم، بادی، ست لاتکس، ست‌های فانتزی و انواع دیگر آن، استفاده از عطرهای تحریک‌کننده و آرایش‌های جدید و جذاب از دیگر راه‌های جذابیت‌بخشیدن به رابطه جنسی است. کاندوم خاردار مناسب تحریک جنسی بانوان

ارضا شدن همزمان زن و مرد چه اهمیتی دارد؟

بسیاری از افرادی که ازدواج نکرده‌اند و همچنین بسیاری از زوج‌ها در ابتدا به ارگاسم همزمان اهمیت نداده و از تاثیر نقش آن در کیفیت و رضایت از رابطه زناشویی در طولانی‌مدت اطلاعات کافی ندارند. فواید و مزایای ارضا همزمان زن و مرد موارد زیر هستند:
  • تقویت اعتمادبه‌نفس: ارضا همزمان، افزایش اعتمادبه‌نفس، افزایش حس دوست‌داشتنی بودن، رضایت بانوان از چهره و اندام خود، رضایت آقایان از عملکرد و توانمندی خود را به‌دنبال دارد.
  • استحکام رابطه عاطفی: ارگاسم همزمان همسران منجر به ترشح همزمان هورمون‌ها‌ی مغزی آنها می‌شود، درنتیجه احساس عاطفی و عاشقانه قوی بین زوجین ایجاد شده و احساس نشاط و شادی نیز به‌دست می‌آورند.
  • عدم بروز اختلالات روحی و جنسی: عدم ارگاسم و همچنین ارگاسم ساختگی، باعث اختلال در سیستم عصبی مغز، احساس افسردگی در زنان و سرخوردگی مردان می‌شود. عدم رضایت از سکس، باعث بروز اختلالات خلقی مانند عصبانیت، پرخاشگری، خستگی، کلافگی و خیانت نیز خواهد شد.

نتیجه‌گیری

ارضا شدن همزمان زن و مرد تاثیرات فراوانی برروی تمام ابعاد زندگی زوجین دارد. ارضا و ارگاسم همزمان باعث افزایش عشق و علاقه و استحکام رابطه همسران شده و اعتمادبه‌نفس آنها را تقویت می‌کند. عدم ارگاسم در بانوان باعث افسردگی، عصبانیت، کاهش انرژی، خستگی، پرخاشگری و بی‌علاقگی آنها به سکس شده و مردان را نیز افسرده و مضطرب کرده و به اعتمادبه‌نفس و غرور آنها به‌شدت آسیب می‌زند. امروزه، زوج‌ها از طریق راه‌های مختلفی مانند استفاده از محصولات جنسی مانند انواع کاندوم خاردار و میوه‌ای، اسپری و ژل تاخیری، تنوع در مکان و زمان سکس، رسیدگی به ظاهر خود و مراجعه به سکس‌تراپیست ‌می‌توانند ارضا همزمان داشته و لذت فوق‌العاده‌ای را تجربه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا