روش های بزرگ کردن آلت تناسلی مردان چیست؟

آیا افزایش سایز اندام تناسلی ممکن است؟

بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه یکی از دغدغه های پرتکرار برخی مردان است که سوالات زیادی درباره آن از ما پرسیده می‌شود. به طور کلی روش های افزایش سایز آلت چیست؟ آیا حجم دهی آلت مردان ممکن است یا خیر؟ برخی از آقایان کوچک بودن آلت را نشانه ضعیف بودن مرد در قدرت جنسی می‌دانند. در این مطلب قرار است به این سوالات پاسخ دهیم.

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان به چه معناست؟

افزایش سایز آلت مردانه به معنای این است که طول و یا قطر اندام مرد با انجام تمرین ها و یا استفاده از ژل یا اسپری های موضعی افزایش یابد. بزرگ کردن آلت ممکن است در برخی موارد نتیجه بخش باشد و گاهی ممکن است تغییری در سایز و ابعاد آن مشاهده نشود.

اما گاهی منظور از بزرگ کردن اندام تناسلی، «تقویت نعوظ» است. شرکت های دارویی و تجاری با تولید محصولاتی که باعث تقویت نعوظ می‌شوند و نامگذاری آنها به حجم دهنده، مشتریان بیشتری را برای خرید محصول خود ترغیب می‌کنند.

سایز طبیعی آلت تناسلی مردانه چقدر است؟

تعیین سایز طبیعی آلت مردان ممکن است مقدار ثابت و مشخصی نداشته باشد زیرا این مسئله به علت های زیادی همانند وراثت، جغرافیا، طبع و مزاج و… وابسته است. اما اگر بخواهیم میانگین سایز طبیعی آلت مردان را بگوییم:

محدوده طبیعی اندازه آلت تناسلی مردان بین ۱۰ تا ۱۶.۵ سانتی‌متر است. بنابراین اگر آلت تناسلی شما نیز در این محدوده قرار دارد، نباید نگران کوچک بودن آلت خود باشید.

بیش از ۹۰ درصد از مردان آلت تناسلی با اندازه طبیعی دارند. از ۱۰ درصد باقی‌مانده ۵ درصد آلتی کوچک‌تر از ۱۰ سانتی‌متر و ۵ درصد نیز آلت بزرگ‌تر از ۱۶ سانتی‌متر دارند.

روش های بزرگ کردن آلت مردانه

تغییر سایز و بزرگ کردن آلت مردانه روش های زیادی دارد که با بررسی سایت های سلامتی مانند مجله بابا لک لک، میتوانید مطالب زیادی راجع به این مطلب مشاهده نمایید. اگر بخواهیم بصورت اجمالی ، لیستی از این روش ها را برای شما بیان کنیم، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

✅ استفاده از ژل حجم دهنده آلت تناسلی

✅ قرص افزایش سایز آلت مردانه

✅ دستگاه وکیوم آقایان

✅ لارجر باکس

✅ ورزش جلکینگ

✅ تزریق چربی به اندام تناسلی

بهترین روش بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

1. ژل حجم دهنده آلت تناسلی

یکی از روش های ژل حجم دهنده زیادی در داروخانه ها و فروشگاه های اینترنتی مانند بابا لک لک وجود دارد که برای افزایش سایز آلت مردان استفاده می‌شوند. روش مصرف ژل حجم دهنده بستگی به دستور العمل آن دارد که معمولاً بر روی آن نوشته می‌شود. بنابراین نحوه مصرف را از روی بسته آن باید مطالعه نمایید.

از جمله ژل هایی که برای حجم دهندگی معرفی میشوند، میتوان به ژل تیتان ، ژل بنفش گالاردو، ژل مشکی ایموشن و… اشاره کرد.

ناگفته نماند که منظور واقعی تولید کنندگان از نام «حجم دهنده» برای این ژل ها، رفع نعوظ آلت است. بنابراین استفاده از این ژل ها طبق تجربه ما تاثیری در افزایش طول و قطر آلت نمی‌گذارند و و حتی در برخی موارد ممکن است باعث ایجاد عوارض هم باشند.

ژل حجم دهنده الت تناسلی مردان مشکی

2. قرص افزایش سایز آلت مردانه

قرص افزایش سایز الت ، یکی دیگر از محصولاتی است که برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان استفاده می‌کنند. اما ناگفته نماند که تاثیر این قرص ها فقط در سفت کردن و بزرگ شدن آلت (شل نشدن آن) می‌باشد. همانطور که گفتیم برخی تولید کنندگان، محصولات تقویت نعوظ را با نام حجم دهنده به بازار عرضه کرده اند تا مشتریان ترغیب به خرید آن شوند.

وجود نیتریک اسید در ترکیب قرص های حجم دهنده، باعث بالا رفتن گردش خون در آلت شده و در نتیجه الت تناسلی به طور کامل بزرگ می‌شود. بنابراین استفاده از این قرص ها به کسانی توصیه می‌شود که دچار شل شدن آلت هستند.

از جمله قرص های بزرگ کننده آلت مردانه میتوان به وایمکس، ویاگرا، سیالیس، ال آر ژینین، مگنارکس و … اشاره کرد.

توجه داشته باشید که برای استفاده از هر دارویی مانند قرص های تاخیری و حجم دهنده، لازم است با پزشک مشورت کنید تا دچار عوارض خطرناک مانند بالا رفتن فشار قلبی نشوید.

3. دستگاه وکیوم آقایان

یکی دیگر از راه های تغییر سایز الت مردانه، استفاده از پمپ و دستگاه وکیوم مردان است. این محصول بصورت موقت میتواند اندازه آلت مردان را بزرگ نگه دارد.

شیشه استوانه ای دستگاه وکیوم از یک طرف به دسته مکش و از طرف دیگر به الت مردانه متصل شده و با ایجاد خلأ و خالی شدن هوای داخل آن توسط دسته مکش، آلت مردانه بزرگ تر می‌گردد.

خرید لارجر باکس برای بزرگ کردن الت کیر

4. استفاده از لارجر باکس

یکی دیگر از چیز هایی که باعث افزایش سایز آلت می‌شود، دستگاه لارجر باکس است. این دستگاه الت مردانه را بصورت کشیده نگه می‌دارد تا بافت های آن مجبور به رشد بیشتر کنند. با این حال این محصول نتیجه خاصی در افزایش سایز آلت ندارد و گزینه مناسبی برای مقصود شما نمی‎‌باشد.

5. ورزش جلکینگ

تمرین جلکینگ برای دراز شدن و طول بخشیدن به الت تناسلی مردانه مورد استفاده قرار می‌گیرند. این ورزش چیزی شبیه به دوشیدن است که لازم است انگشت را بصورت حلقه دور بدنه ی آلت بگیرید و تا نوک آن بکشید. در این تمرین لازم است الت در حالت نیمه راست باشد.

تعداد انجام کشش آلت در هفته ابتدایی نباید بیشتر از 200 مرتبه باشد اما در ادامه میتوان دفعات تکرار این تمرین را تا 500 مرتبه افزایش داد.

6. تزریق چربی به اندام تناسلی

انجام تزریق چربی و ژل به آلت تناسلی یکی از راه های بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه است که باعث افزایش قطر و کلفت کردن آلت می‌شود. افرادی که به کوتاهی و باریک بودن آلت مبتلا باشند میتوانند از تزریق ژل یا چربی استفاده کنند اما باید توجه داشته باشید که انجام این کار نیازمند وجود شرایط خاصی در فرد است:

🔴 عدم وجود مشکلات لنفاوی و عروقی

🔴 عدم وجود مشکلات جنسی و عفونتی

🔴 تکمیل رشد آلت در سن 18 سال

افزایش سایز الت و کلفت کردن آلت تناسلی خیار ذرت هویج

جمع بندی

روش بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه ، مسئله ای است که برخی آقایان بخاطر تصور غلط از کوچکی آلت شان، به دنبال این روش ها می‌گردند. با این حال طبق تجربه ای که ما بدست آورده ایم، این محصولات تاثیری در کلفت کردن آلت تناسلی ندارند و نتیجه خاصی نخواهید گرفت.

برای دریافت مشاوره و خرید محصولات زناشویی، به فروشگاه اینترنتی بابا لک لک مراجعه نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا