شرایط و قوانین استفاده از بابا لک لک

کابر گرامی! لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت بابا لک‏‌لک با دقت مطالعه نمایید.

عضویت و ورود هر شخص حقیقی در سایت بابا لک‌لک و بهره مندی از خدمات و صفحه کاربری، تخفیف ها و جشنواره ها، اطلاعات علمی و مشاوره و سایر خدمات مفید ارائه شده توسط فروشگاه بابا لک‌لک به معنای پذیرش و آگاهی کامل نسبت به قوانین و مقررات می باشد. تقابل ذکر است که ثبت سفارش برای خرید محصولات در هر شرایطی به منزله پذیرش تمام شرایط و قوانین از سوی خریدار است.
باید توجه داشته باشید شرایط و قوانین مندرج در این صفحه، مقدم بر کلیه توافقات قبلی محسوب می‌گردد.

قوانین کلی

قابل ذکر است تمامی اصول اجرایی بابا لک‌لک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون مصوب تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می‌باشد و متقابلاً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مذکور که مربوط به کاربر است می‌باشد. چنانچه تغییراتی در آیین نامه و اصول نوشته شده در آینده ایجاد شود، از طریق همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌گردد و کاربران محترم می‌پذیرند که استفاده دائمی و مستمر از خدمات سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

کاربر یا مشتری چه کسی است؟

مشتری و کاربر کسی است که با استفاده از اطلاعات خود اقدام به عضویت در سایت کرده و با استفاده از آن اقدام به سفارش کالا یا بهره‌مندی از خدمات بابا لک‌لک می‌نماید.

ارسال دیدگاه ، پست و سایر مطالب مرتبط

کاربرانی که قصد ارسال دیدگاه و انتقاداتی در قسمت های مربوطه را دارند، به نکات ذیل توجه داشته باشند:

  1. چنانچه رعایت این قوانین مد نظر قرار نگیرد، از سوی مدیریت تایید نخواهد شد
  2. فروشگاه بابا لک‌لک هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات ارسال شده ندارد. نمایش نظرات ارسال شده از سوی خریداران در سایت به هیچ عنوان به معنی تایید یا رد محتوای نظر نمی‌باشد.
  3. با توجه به نکته مذکور از مراجعه کنندگان محترم درخواست داریم، دیدگاه های مخاطبان را ملاک انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.
  4. نظراتی که برای درج شدن در وبسایت تایید نمی‌شوند: نوشتن فاصله (Space) در متن بیش از حد معمولی، قرار دادن حروف کشیده بطور غیر معمول، تکرار جمله به عبارات مختلف
  5. برای ارسال نقد های خود درباره محصول خریداری شده، از بزرگنمایی معایب محصول و افراط کردن بپرهیزید.
  6. انتقادات خود را نسبت به محصولات با توجه به قیمت پرداختی و شایط و ویژگی های محصول بیان نمایید.
  7. دیدگاه هایی که با زمان های غیر فارسی ارسال شوند به هیچ عنوان مورد تایید قرار نمی گیرند.
  8. کاربران محترم از ارسال دیدگاه هایی با محتوای توهین و ناسزا و الفاظ غیر محترمانه پرهیز کنند. بدیهی است چنین دیدگاه هایی تایید نخواهند شد.
  9. دیدگاه هایی که شباهت به بحث و گفتگو باشند تایید نمی شوند.